ייעוץ זוגי

ייעוץ זוגי
4.9 (98.95%) 57 votes

כל זוגיות לאורך זמן מגיעה למשברים עמוקים; השאלה היא כיצד עוברים אותם ונשארים ביחד. אם אתם מתכוונים להישאר יחד, יש לי תשובה בשבילכם. אני אלמד אתכם כיצד לתקשר ככה שתוכלו להקשיב ולומר בחופשיות דברים שקשה לכם איתם היום. אתם תראו איך המשבר שלכם הופך לנקודת צמיחה מטורפת של כל אחד מכם לחוד ובחיים שלכם כזוג.

אימון זוגי לסדר פנימי חדש לזוגיות:

תהליך אימון זוגי איתי

אני מציעה ייעוץ זוגי שיאפשר לכם לחיות בזוגיות אוהבת ומפרגנת, כפי שאתם מגדירים אותה. ייעוץ שיאפשר לכם לנהל שיחה פתוחה, להגיע ללב הדברים ולמצוא פתרונות הנכונים לכם, וביחד. ייעוץ זוגיות ממוקד יאפשר לכם להבין כיצד כל אחד מכם תורם למערכת היחסים כפי שהיא היום, מה תוכלו לעשות אחרת, ואיך הכי כדאי לעשות זאת. נדבר על הדרך בה אתם רוצים לחיות את חייכם. פשוט, בלי שיפוט. נגלה את הצרכים האישיים והזוגיים שלכם היום וכיצד תממשו אותם.

משברים בזוגיות קורים לכולם, השאלה איך יוצאים מהם ונשארים ביחד. תוכלו להחזיר את השליטה לידיים שלכם רק אם תבינו איך להתנהל ביניכם אחרת. אהבה, מחויבות, שינוי הרגלים ואתם שם. 

מה הגישה שלי בתחום הייעוץ הזוגי?

אני לא יועצת זוגית קלאסית. תחום הייעוץ הזוגי צמח בקליניקה שלי מתוך לקוחות שהכתירו אותי כיועצת זוגית שלהם. התפיסה שלי בנושא זוגיות באה מתוך לימודים של שנים, עבודה על הזוגיות שלי ועם הזוגות שלי לאורך השנים בקליניקה. ראיתי איך זוגות יוצאים ממשבר כאשר שני בני הזוג המרכיבים אותו לוקחים אחריות על כל חלק שלהם במצב. ראיתי איך בני זוג מתאחדים בשנית, אחרי משבר הילד הראשון, השני, גיוסים לצבא, גיל הפרישה, בגידה, משבר אמון, התמכרות לעבודה, חוסר חשק, חוסר תקשורת.  ראיתי איך בני זוג מחליטים להיפרד כי העקרונות שלהם כ"כ רחוקים אחד מהשני. לכן, כל העבודה שלי בתהליך הוא לא לתפקד כיועצת זוגית, אלא לכוון אתכם לחיות בזוגיות באופן שבו האמת שלכם תהיה ביניכם, התקשורת שלכם תזרום ותוכלו להעצים ולאהוב במשך שנים יחד. 

התהליך הזוגי עובד בשלבים: 

שלב ראשון: חבילת אבחון זוגית – 4 פגישות

  • פגישה זוגית ראשונה הכוללת: הכרות, הבנת הסוגיה והמטרה שלכם. 
  • פגישות אישיות עם כל אחד מבני הזוג
  • פגישה מסכמת עם התובנות שלכם, חוות דעת מקצועית ועצות לפעולה.  

     

זוג במשבר לפני אימון זוגי עם אלינור גורנשטיין

שלב שני: חבילת תקשורת זוגית – 5 מפגשים זוגיים + קורס דיגיטלי לתקשורת זוגית!   

מה שמייחד את התוכנית שלי לתקשורת זוגית זה שבניתי לה קורס וידאו און ליין שמגבה את כל מה שאנחנו עושים יחד. בקורס יש את כל מה שאתם צריכים כדי ליצור שינוי בתקשורת שלכם והוא נשאר אתכם לתמיד.

התוכנית פרקטית מאוד ומתאימה לזוגות שרוצים לעבוד ולהשיג תוצאות. תחסכו אלפי שקלים ופגישות רבות בקליניקה ותוכלו ללמוד ולתרגל את כל השיעורים אצלכם בבית, בזמן שלכם ובלחיצת כפתור. יחד איתי נתרגל ותקבלו פידבק מדויק. 

  • קורס און ליין עם כל החומר והמשימות שנשאר אתכם לתמיד 
  • תקבלו משוב ותבינו מה צריך לשפר ולדייק על מנת לתקשר מלב אל לב
  • תקבלו משימות ותרגול בית בין הפגישות שיסייעו לכם להגיע לרמת הקרבה אותה אתם רוצים

 

משבר אמון בין בני זוג לפני ייעוץ זוגי

שלב שלישי: חופרים עמוק 

שלב זה מורכב מפגישות זוגיות ואישיות על פי הצורך שלכם. במפגשים מדברים על הדברים שמעיקים, מקשיבים, מעלים פתרונות ומחליטים החלטות. תחליפו הרגלים מזיקים בפתרונות מועילים.

פתרון בעיות בזוגיות באמצעות ייעוץ זוגי מקצועי

משבר בזוגיות אינו סימן לסיום המערכת הזוגית. קחו אותו לאן שתרצו ועדיף לצמוח ממשבר זוגי ולהתקדם קדימה.

צרו קשר ובואו לפתור משבר בזוגיות !

 

 
קראו עוד על ייעוץ זוגי ואימון אישי לזוגיות
 

אימון לזוגות – ליווי אישי לזוגיות

זוגיות במשבר

אימון זוגי