.

סדר פנימי חדש

קורס דיגיטלי למימוש קריירה וזוגיות 
למי הקורס מתאים?

אנשים שעושים סדר פנימי חדש מספרים שיש להם הכל בחיים אבל משהו בתוכם מת. כלפי חוץ מתפקדים כרגיל, אבל בפנים חווים בלבול וחוסר וודאות. "מחשבות מתרוצצות לי בראש, אני חש בדידות, חוסר כוח וחוסר מוטיבציה. בלי טעם ויכולת להנות ממה שיש לעולם להציע."  

חלקם מבקשים לעלות שלב בקריירה. להגשים חלום. אך הפעם, לעשות את הבחירה ממקום נכון שלם ומחובר לדרך. יש שסובלים מריבים ביניהם ומשתקוקקים לזוגיות שתאפשר להם להיות הם. "אני רוצה להפסיק להתפרץ בכעס על בעלי ולהצליח לקיים שיחה שבה אני נשמעת." מבקשים עוד שכל כדי לקבל החלטות נכונות.

סדר פנימי חדש מציעה התחדשות באמצעות הטמעת הרגלי גוף ונפש בריאים, פריצת דפוסים מעכבים ופעולות לדיוק הקו האישי. אם נתקעת בצומת דרכים, עובר עליך משבר אמצע החיים, משבר בקריירה או בזוגיות וליבך מבקש שינוי - סדר פנימי חדש היא התוכנית בשבילך.

  בזמן ובקצב שלך

 

הדרכות וידאו דפי עבודה וסיכומים שיעזרו לך לעשות את הקפיצה! 

גישה מכל מחשב ומכל נייד

איך הקורס עובד?

 

הקורס נובע מנסיון רב עם לקוחות בקליניקה ובנוי בסדר עבודה מוכח. השיעורים נפתחים באופן כרונולוגי שבוע אחר שבוע (כמו בתהליך) וכל שיעור מגובה בהסברים הנחיות וש.ב.

בתחילה מטמיעים הרגלים לתנועה נכונה בגוף ובנפש, בהמשך מתבוננים בדפוסים שולטים ומעצבים אותם בהתאמה לרצון ולמטרה שלך. תובנות אלו עם הפעולות הנכונות יגרמו לך להתחדשות.

ברגע הרכישה, נשלח לך מייל עם שם וסיסמא לאתר חברים פרטי בו נמצא הקורס. השיעור הראשון נפתח ואפשר להתחיל. מומלץ לצפות בשיעור ובמשימות בתחילת השבוע ביום ושעה קבועים ובמהלך השבוע לבצע את המשימות עד לשבוע העוקב בו נפתח שיעור חדש.

בסיום המסלול תוכל לחזור ולהתאמן על נושאים נוספים שיש בקורס כך שבעצם, יש לך תוכנית אימון שמלווה אותך לאורך זמן ולשינוי עמוק ומשמעותי.

התרגול בקורס עצמאי ודורש משמעת ועשיית פעולות. החלטה היא הצעד הראשון שלך. קדימה.

                 כיוון נכון בקריירה ובזוגיות 

                   הקורס נוצר באהבה 

אלינור גורנשטיין

יוצרת התוכנית 

מאמנת אישית ומטפלת גוף נפש בעלת 18 שנות ניסיון.

מעבירה סדנאות והרצאות להעצמה ותקשורת בין אישית.

מחברת קורסים דיגיטליים וסרטוני הדרכה למימוש קריירה וזוגיות בעבודה עצמית.

מקווה לשמוע על הפירות שלך מהקורס!

 

עם מה יוצאים מהקורס

מחיר

מחיר רגיל

1250ש"ח

מחיר השקה

900ש"ח

עד 3 תשלומים

אחריות ל- 14 יום 

מאמינה שהקורס מועיל ולכן יש לך אחריות מלאה. אם לאחר שבועיים החלטת לעזוב מכל סיבה שהיא כספך יוחזר.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.