fbpx

הרצאות וסדנאות

 

לכל אחד יש סיפור. גרסה שהוא נושא בתוכו, שמשפיעה על הדרך בה הוא תופס ונתפס בעולם. הסדנאות וההרצאות שלי מזמינות להתבוננות פנימית. חקירה של אותם סיפורים שאנו מספרים לעצמנו. לשאלה איך הם משפיעים על התקשורת עם העולם ועם אנשים אחרים בחיינו המקצועיים והאישיים.

 

צמיחה אישית אינה מתרחשת בוואקום. היא דורשת מפגש עם האחר, במישור האישי והארגוני. אנו מתמודדים עם אתגרים, מנהלים סכסוכים, ובכל זאת, שואפים ליצור קשרים משמעותיים. זאת הסיבה שההרצאות והסדנאות שלי מעודדות את המשתתפים לפתח את היכולת להקשיב. להבין ולהתחבר. להיות נוכחים עבור עצמם ועבור אחרים.

 

העצמה אישית אינה רק עניין של שיפור עצמי. היא עוסקת בלמידה כיצד להיות בקשר עמוק יותר עם העולם מסביבנו. לתת ולקבל. בהרצאות ובסדנאות נוביל להבנה שכל אחד מאיתנו הוא חלק ממשהו גדול יותר. קהילה, ארגון, חברה. בתוכם אנו לומדים להעריך תקשורת אמיתית כנה ורגישה.

בתהליך עומדת שאלת האותנטיות. כיצד נהיה נאמנים לעצמנו תוך כדי פעילות במערכת מנוגדת לעקרונותינו? בהרצאות ובסדנאות נציע מקום לחשיבה, להכרה והתמודדות עם שאלות באופן המאפשר התפתחות וצמיחה אישית.

 

בסדנאות מעשיות נלמד לנהל שיחות משמעותיות. נחקור את אומנות ההקשבה. ההבעה והחיבור. נלמד לבנות גשרים במקום חפירות. להתמודד עם סכסוכים ואתגרים בדרך מעצימה.

 

נדבר על הקשר הבלתי נפרד בין גוף לנפש לרוח. נחקור איך הגוף והנפש יכולים להשפיע אחד על השני בדרך חיובית. דרך התבוננות פנימית, מדיטציה, מיינדפולנס ותרגילים גופניים, נלמד לשחרר מתחים, להתמודד עם רגשות ולחזק את הקשר הפנימי.

 

זה הזמן להתנסות. להרחיב את הנפש. בסופו של דבר, המטרה היא שכל אחד יוכל להביט פנימה ולמצוא את הקול הייחודי שלו. להיות יותר אמיתי עם עצמו ועם העולם, ולתרום מתוך התובנות והכוחות החדשים שגילה.

 

בין לקוחותיי: צה"ל, ג'ונסון אנד ג'ונסון, הרלב"ד, בי"ח סורוקה, ויצ"ו, מכללת הדסה ירושלים, מצטיינים עתידים, המכללה למוסיקה, מכללות נוער, עיריית קרית אונו, עיריית גני תקווה. המלצות

 

למי הרצאות העצמה יכולות להתאים?

 

הרצאות העצמה פונות לכל אדם שמבקש לצעוד קדימה במסע האישי והמקצועי שלו. אלו יכולים להיות אנשי מקצוע ברמות כלשהן. סטודנטים, מנהלים, עובדים בכל שכבה של הארגון. אנשים המעוניינים לשפר את יחסיהם האישיים והמקצועיים, דרך העמקת ההבנה של עצמם ושל האחר.

הן מתאימות למגוון רחב של אנשים ללא קשר לגיל, מין, מקצוע או מצב בחיים. מתאימות במיוחד לאנשים החפצים לפתח מיומנויות חדשות, להתמודד עם אתגרים, להגדיר ולהשיג מטרות, ולגבש תפיסת עולם חיובית ומועילה יותר.

ההרצאות והסדנאות  מיועדות גם לאנשים המרגישים תקועים או מתמודדים עם אתגרים וקשיים בחייהם, ומחפשים דרכים לשחרר ולהתקדם. 

 

  • הרצאות בנושא נפש האדם: הרצאות שעוזרות להבין ולהאמין בייחודיות העצמי. להתגבר על פחדים וחששות ולפתח גישה חיובית לחיים.
  • הרצאות זיהוי מטרות: מסייעות לזהות את המטרות החשובות לכם בחיים. לפתח תכנית פעולה להשגתן ולגייס מוטיבציה כדי להתמיד בדרך.
  • הרצאות למערכות יחסים: מלמדות כיצד לתקשר בצורה יעילה יותר, לפתור קונפליקטים ולפתח קשרים בריאים ומאושרים יותר עם הסביבה.
  • הרצאות התמודדות: מעניקות כלים להתמודדות יעילה עם קשיים ואתגרים בחיים. הן אישיים והן מקצועיים.
  • הרצאות צמיחה והתפתחות: פותחות צוהר לעולמות חדשים. מרחיבות ידע ומפתחות מודעות עצמית.

 

מה עוברים בהרצאות בנושא העצמה אישית?

בהרצאות העצמה אישית עוברים תהליכים ממוקדים התורמים להתפתחות האישית. תכני ההרצאות נוגעים במגוון רחב של נושאים. הם יכולים לכלול נושאים כמו: התמודדות עם קשיים, פיתוח חשיבה חיובית, זיהוי חוזקות וחולשות, פיתוח מודעות עצמית, כלים לניהול זמן ויעדים, שיפור תקשורת בינאישית ועוד. מטרת ההרצאות היא לספק למשתתפים כלים פרקטיים, השראה לשינוי והתפתחות, ולהקנות תחושת יכולת על ידי ידע וביטחון.

 

מה הופך הרצאה למעצימה?

לדעתי הרצאה מעצימה היא קודם כל הרצאה של אמת. שהמרצה יודע על מה הוא מדבר, מקצועי, חי ואוהב את הנושא. הרצאה שמעוררת בקהל השראה ומוטיבציה לפעולה. הרצאה שמקדמת מודעות, חיבור לערכים ולרצונות הפנימיים. 

דיאלוג עם הקהל יוצר חוויה משמעותית יותר. הרצאה שמזמינה את המשתתפים לחשוב על שינויים פרקטיים בחייהם, ומציעה להם כלים וטכניקות שהם יכולים ליישם באופן מיידי. 

 

טיפים שכל אחד ואחת יכולים לקחת

  • בואו פתוחים וקשובים: תנו לעצמכם להיפתח לרעיונות חדשים וללמוד מהמרצה.
  • השתתפו באופן פעיל: שאלו שאלות, כתבו הערות והשתתפו בפעילויות במהלך ההרצאה.
  • יישמו את מה שלמדתם: אל תסתפקו בהאזנה בלבד. יישמו את הכלים והטיפים שקיבלתם במהלך ההרצאה.
  • היו סבלניים: שינוי לא מתרחש ברגע. היו סבלניים עם עצמכם והתמידו ביישום הכלים שלמדתם.

 

לקבלת הצעת מחיר צרו קשר 

 

הרצאות וסדנאות לארגונים