fbpx

אימון קריירה

5/5 - (28 votes)

“ההזדמנות נמצאת בכל מקום. האדם הנבון לומד לזהות את ההזדמנות ולנצל אותה בכל זמן ובכל מקום. כשמדובר בכסף, מרבית האנשים רוצים ללכת על בטוח. להרגיש מוגנים. כך שמה שמוביל אותם איננו התשוקה, אלא הפחד.” הקטור אורטגה

אימון קריירה מאפשר לעלות על המסלול הנכון. אתם יודעים מתי אתם נמצאים שם. הדלתות נפתחות. הזדמנויות צצות. אנשים חדשים מופיעים והעיקר אתם מרגישים טוב בכל הסיפור הזה. לעומת זאת, כאשר לא נמצאים במסלול הנכון, יש תקיעות. התפקוד יורד יחד עם מצב הרוח. יש תסכול. 

נזכור שאין תשובות קלות. אין דרך ללא מכשולים. המשימה שלנו היא להחליט ולהתקדם. האם משמעות המכשולים היא בחינת מחודשת של הנתיב המקצועי? ולי זה לגמרי המסלול הנכון, אבל הוא דורש לפתח כישורים? על אלו ניתן מענה באימון קריירה.

אימון קריירה עם אלינור גורנשטיין אור לגוף

מה זה אימון אישי לקריירה?

אימון אישי לקריירה הוא תהליך שמאפשר לעשות שינוי. בתוך העיסוק או במסלול מקצועי אחר. האימון מניח שמסלול קריירה הוא יותר מאשר פרנסה. בו יותר מיכולות וכישורים. בעבודה אנו מבלים חלק משמעותי מחיינו. לכן העבודה הרצויה היא מקום להתפתחות. לתרומה. מקום המאפשר ביטוי ליכולות גלומות. מקום העבודה ומסלול הקריירה צריך להיות מתאים: לצרכים האישיים. לסביבה התרבותית. ולחברה איתה אנו רוצים להיות. 

מה מטרת קואצ’ינג לקריירה ומה תפקידו של קואצ’ר קריירה?

אימון קריירה לא מכוון למסלול מסוים. קואצ’ר קריירה יעזור ויאפשר לך לבנות מפה. תמונת חיים רצויה. הוא עושה זאת ע”י שילוב בין כישורים ויכולות. יחד עם צרכים רצונות ותפיסת חיים. האימון האישי עונה על השאלה איזו קריירה תהיה הטובה ביותר עבורך. הוא יכול להוות מסגרת תמיכה מצוינת להשגת מטרות מרכזיות בקריירה שלך.

כימיה היא מפתח משמעותי להצלחה בתהליך קואצ’ינג לקריירה. זהו תהליך של התחייבות משותפת. לכן, שווה לדבר עם כמה קואצ’רים לקריירה. לבדוק למי מתחברים וממי מקבלים השראה.

המתאמנים שלי מוכנים לסדר פנימי חדש. מוכנים “להזיע” למען מימוש קריירה. אם ברצונך לדייק מטרות ויעדים. להחזיר אמונה בעצמך. ביטחון. מוטיבציה ותעוזה פנימית לפעול הגעת למקום הנכון. ליצירת קשר לוחצים כאן

אימון אישי לקריירה מוציא לאור: 

  • רצונות צרכים וחלומות
  • כישורים ושאיפות
  • פחדים וחסמים 

אימון קריירה מתאים כאשר רוצים: 

  • לתכנן חזון קריירה אישי
  • להשיג יעדים בקריירה: שינוי תפקיד, מטרות, כיוון קריירה חדש וכדו’.
  • לשנות כיוון מקצועי. להגשים חלום ישן. לעבוד במה שאוהבים. להרחיב תחביב למקצוע.
  • להתמודד עם שינויי תפקיד לא צפויים. קידום, פרישה מוקדמת. רצון לשינוי עבודה. מסלול לאחר לידה, לאחר לימודים, או בכל צומת מרכזית אחרת.

מיציתי. אני רוצה לשנות כיוון בקריירה. איך אימון לקריירה יכול לעזור לי?

קרא עוד

האימון לקריירה יאפשר לך לעצור ולחשוב בנחת. ללא שיפוט ועם רוח גבית והכוונה מקצועית. עד לגילוי כישורים ויכולותייך. מאמנת אישית היא עין מקצועית נוספת שמתבוננת ומכוונת. מאפשרת חופש ממעצורים פנימיים. גילוי חוזקות ותמיכה ברגעים קשים. עזרה בתיכנון ובהגדרת מטרות חדשות. הוצאת חלומות. מספיק, לא?

קרא עדויות מאנשים ששינו כיוון והצליחו! 

כל חיי הייתי שכיר. עכשיו תורי לפתוח עסק / רוצה עמדת ניהול

יש לי התלבטות מה ללמוד. איך יכול לעזור לי אימון קריירה?

אימון לקריירה יאפשר לך להבין את מקור ההתלבטות. האם לא החלטת על עיסוק? האם ההתלבטות בין כמה אפשרויות? האם הלימודים מיועדים למקצוע?

באימון אישי גוזרים תשובות למסלול לימודים לאחר בירור של מסלול קריירה רצוי. לאחר שמוגדר כיוון תעסוקה. 

 

יש לי הרבה תובנות לגבי עצמי ובכל זאת אני תקוע בחוסר החלטה…

יש מקרים שלאחר חקירה עצמית אדם לא מצליח לקבל החלטה. תכנון קריירה דורש לדייק בתשובות. יש אנשים שלמרות כל הבירורים מרגישים שההחלטה מאולצת עבורם. איך ממשיכים מכאן?

  • חשוב לא להיכנס ללחץ. לא לשפוט את עצמינו בחומרה. תהליך הבירור העצמי עושה את שלו. לעיתים דרוש זמן לעכל את הדברים לפני שנכנסים ל”סיבוב הבא” של הביצוע. את השלב הראשוני עברתם. המקום שבו תרצו להיות בקריירה שלכם ברור יותר.
  • תנו יד למזל. בד”כ אחרי אימון אישי תדעו מה חשוב לכם. היו ערניים לסביבה. פתוחים להצעות והזדמנויות. ידעו את הסביבה שלכם שאתם מחפשים עיסוק מלהיב. שוטטו באינטרנט, קראו ברשתות. דברו עם אנשים שלעולם לא דיברתם איתם. זה יגיע. 

 

סגור

 

איך מתחילים באימון קריירה?

ממלאים שאלון כאן

קראו עוד:

סגור לתגובות.